Маркетинг війни: українські підприємці продовжують використовувати патріотичну тематику в комерційних цілях

«Буча» комбуча, горілка «Непоборна» і піца «Хаймарс». Українські підприємці продовжують спекулювати на темі патріотизму і війни. До яких тільки вигадок не вдаються, аби лише привернути увагу до свого товару. Український парламент ще в березні заборонив використання патріотичної тематики в рекламі, втім, це не зупиняє спритних бізнесменів. Розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Труси ППО, синьо-жовті патчі під очі і м’які іграшки-зброя. Соцмережі переповнені неординарними товарами, які пов’язані із жахливим сьогоденням.

І доки українські захисники поливають фронт власною кров’ю, бізнесмени не втрачають можливості «хайпанути» та заробити на патріотизмі. Блюзнірський, так би мовити, «патріотичний» маркетинг обурив багатьох українців. Білизна, харчі, м’які іграшки, доглядова косметика та навіть назва піци.
Чому бренди обирають саме такі назви?

Представниця закладу «KVADRAT sushy & pizza»: «Так обирали наші власники. Це було виняткове рішення, бо в нас ще є роли «Байрактар» та «Джевелін».

Представник компанії «Regnо»: «Ну, обрали та й обрали таку назву — «непоборна». Ну, війна почалась… Ми тоді й запросили у виробництва».

Ще у березні Верховна Рада прийняла новий законопроєкт, який забороняє використання патріотичної тематики в рекламі.

Військові також висловились з цього питання. Думки дніпрян різняться. Для одних такі прийоми у маркетингу припустимі, а для інших — сором.

«Якщо це не перегин. Про смерть мені не подобається їжа».

«Ситуація така, що дозволяє нам використовувати такі лозунги на товарах».

«Комусь важливо, комусь ні. Є багато назв, наприклад, кав’ярня «Героям слава». Всім приємно туди приходити, всі за Україну».

«Якщо кошти з продажу цього товару, наприклад, будуть йти до потреб ЗСУ, то я вважаю, що це навіть корисно».

«Якби вони донатили на ЗСУ, половину чи частину грошей передавали на фронт, на допомогу армії — тоді це було б дуже доречно. А так, якщо вони просто зробили на цьому бренд — то це зовсім недоречно».

Чи припинять підприємці спекулювати на патріотизмі або їх змусить закон? Редакція Дніпро TV продовжує стежити за ринком.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: