Любитель нерухомості: депутат Тернопільської облради задекларував 24 квартири, 22 земельні ділянки та 5 будинків

Депутат Тернопільської обласної ради, голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства Святослав Лебонтов задекларував 24 квартири, 22 земельні ділянки, 5 будинків, 4 гаражі та навіть 1 офіс. Майно станом на кінець 2022 року перебувало у власності самого депутата облради та його дружини. Про це повідомляє 49000 із посиланням на декларації НАЗК.

Згідно декларації, земельні ділянки у депутата Лебонтова з’являлися навіть під час першого року повномасштабної війни.

Щодо рухомої власності, то депутат облради виявився набагато скромнішим – він задекларував “всього” одну вантажівку з напівпричепом та три автівки.

Проте готівки у Лебонтова та його дружини, згідно декларації, більш ніж достатньо – 4,5 мільйона гривень, 155 тисяч доларів США та 50 тисяч євро. Також депутат зберігає 360 тисяч чеських крон у чеському ж банку, а його дружина трохи більше півмільйона гривень в українському банку.

На офіційному сайті Тернопільської облради скромно вказано, що Святослав Лебонтов є фізичною особою-підприємцем та директором ТОВ “Престижбуд Тернопіль”. Хоча в декларації вказано, що він є співвласником та власником кількох фірм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: