Льотна зона з метеообладнанням та сучасні перони: триває будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі

Сьогодні виконання робіт проінспектував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Аеропорт – надзвичайно важливий об’єкт, який покликаний сприяти залученню інвестицій у різні сфери життя області. Сучасне летовище не просто збільшить кількість туристів, але й дасть поштовх економічній активності, покращить транспортні можливості міста і регіону, сформує передумови для створення нових робочих місць. Наявність повітряних воріт в регіоні є одним з беззаперечних факторів розвитку як області, так і всієї країни. Днями Україна підписала Угоду про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. Вона передбачає, що європейські компанії без обмежень зможуть літати в будь-які аеропорти України, а українські авіаперевізники – в будь-які аеропорти країн ЄС. Це величезний крок, який відкриває нові можливості. Також наявність летовища значно спростить планування туристичних маршрутів: нині мешканці області нерідко вимушені їхати до Харкова, Запоріжжя, Одеси, Києва, аби звідти літаком дістатися до іншої країни. З аеропортом у Дніпрі люди економитимуть і час, і сили, і гроші, — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Також голова облради зазначив, що Дніпропетровщина — не єдина область, де будується сучасний аеропорт. Завдяки реалізації ініціативи Президента України на 2021 рік у державному бюджеті на модернізацію регіональних летовищ передбачено 2,4 млрд грн.

У Дніпрі згідно проєкту будівництва, на аеродромі облаштують нову штучну злітно-посадкову смугу. Вона буде розміром 3200×45 метрів. Ширина льотної смуги оновленого аеродрому, разом із ШЗПС та узбіччями складатиме 280 м, довжина — 3320м, — розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Загальна вартість робіт за договором становить 5 640 870 000 грн. Згідно з Концепцією будівництва і розвитку Міжнародного аеропорту на період до 2045 року довгостроковий прогноз пасажироперевезень на рік аеропорту «Дніпропетровськ» на 2021-2045 рр. планується збільшити з 458 338 чоловік до 4 019 094 чоловік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: