Ліквідація наслідків підриву Каховської ГЕС: на Дніпропетровщині будують величезний водогін

У Дніпропетровській області розпочали великий проєкт з відновлення інфраструктури, яка постраждала від підриву Каховської ГЕС. А саме будівництво магістрального водопроводу завдовжки майже 150 кілометрів. Цей водопровід має важливу місію – забезпечити мешканців регіону якісною питною водою. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпро Оперативний.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури Дніпропетровщини розпочала роботи по відновленню магістральних водогонів, що постраждали внаслідок ворожого підриву Каховської ГЕС. Будівництво розпочали з ланки водоводу “Інгулець – Кряжеве”, яка знаходиться у Кривому Розі. Її  протяжність складає майже 27 км.

“На зараз у нас вже спаяно 8-9 кілометрів пластикової труби, на об’єкті вже розташовано 12 кілометрів цієї труби. Виконуються роботи будівництва 1-ї насосної станції. Також ведуться роботи по влаштуванню трансформаторів, для того, щоб запитати електричну енергію для всієї насосної станції”, – розповів директор філіалу ТОВ “АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ” Анатолій Слюсаренко.

Головна відмінність нових труб – великий термін експлуатації. Гарантійний термін їхньої роботи – 50 років. На місці також проводяться роботи з розчищення наявного каналу та відновленню пропускних споруд.

Попри всю складність оновлення, закінчити роботи планують досить оперативно.

Детальніше дивіться у сюжеті:

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: