Ліки за е-рецептом: що потрібно знати

Ліки тільки за рецептом. З 1 квітня деякі препарати можна буде купити в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом. В Україні близько 60 відсотків усіх зареєстрованих ліків є рецептурними. До переліку таких препаратів відносяться антибіотики, антидепресанти та релаксанти, стероїдні та протисудомні засоби, деякі гормональні препарати, зокрема, і протизаплідні. Як отримати електронний рецепт?

Дніпрянка Олена 21 рік приймає щодня один і той самий препарат. Жінка каже, коли ці ліки додали до списку рецептурних, її життя не ускладнилось.

Олена Сотник, дніпрянка: «Через сайт «Лікарі 24» записалась до лікаря в п’ятницю. Прийшла, зайшла, лікар мене оглянув, поговорили з приводу призначень. Вирішили, що треба пити, і лікар виписав мені. Декілька хвилин і все».

Щоб отримати електронний рецепт, необхідно звернутися до сімейного лікаря. Він сформує електронне призначення, вказавши ліки, дозування, тривалість курсу та інструкції з прийому.

Лариса, сімейна лікарка: «Основна маса ліків в нас є рецептурними. В нас є електронна система, де чітко зазначено, чи це є рецептурними ліками, а які не є рецептурними. Здебільшого жарознижуючі залишилися без рецепту — парацетамол, це каплі для носа. Тобто вони у загальному доступі в аптеках є».

Міфи щодо рецептурних ліків, що нещодавно ширились інтернетом, ми розвіємо у наступних випусках ДніпроNEWS.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: