Легендарну вівчарку Спаркі з павлоградського загону “Антарєс” нагородили за службу

Пошукова бельгійська вівчарка отримала відзнаку “За врятоване життя” на церемонії “Чотирилапі захисники” в Києві, повідомила кінологиня та керівниця загону “Антарєс” Лариса Борисенко.

Спаркі – атестована пошуково-рятувальна собака міжнародного рівня, учасниця 4-х Чемпіонатів Світу Міжнародної Організації рятувальних собак IRO, екстремального тесту МRT (єдина від України), перераховує Лариса її регалії. На рахунку собаки декілька врятованих життів.

10-річна Спаркі попри свій вік та перенесену операцію з видалення внутрішніх органів продовжує виконувати завдання з пошуку людей.

“Крайні 7 місяців були для нас з Спаркі дуже складними… За декілька днів до рокового виїзду, в котрому з нами сталося лихо, Спаркі була на межі життя та смерті. Їй довелося робити термінову операцію з видалення декількох органів”, – розповідає Лариса.

Навіть своє десятиріччя вона зустріла на Сході, в черговій місії з повернення тіл загиблих воїнів. Тільки з початку повномасштабного вторгнення вона розшукала більш ніж 140 загиблих людей – навіть по крихітним решткам.

За матеріалами Дніпро ТВ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: