Легенда «Холодного Яру»: як «Чорні ворони» з Дніпра знищують окупантів

У складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» діє підрозділ «Чорний ворон», який ефективно знищує рашистів за допомогою дронів. Детальніше про його діяльність розповідає «Наше Місто»  з посиланням на 93 бригаду.

За один день «ворони» можуть знищити один танк, дві бойові машини піхоти та п’ятьох окупантів.

«Лише за один день ці хлопці уразили ворожий танк, допомогли знищити 2 БМП та мінімум 5 окупантів, – розповіли в 93-й бригаді. – Вони називають себе «Black Raven», тобто «Чорний Ворон», і є одним із підрозділів 93-ї бригади Холодний Яр, що активно використовує FPV-дрони у своїй роботі».

«Дрони-камікадзе стали визначальною зброєю під час останньої фази війни, – каже один із «воронів» Кіба. – В умовах обмеженої кількості боєприпасів, дрони стали справжньою знахідкою. Адже вони порівняно дешеві, нескладні у виробництві, окрім того, їх можуть постачати цивільні волонтери без будь-яких обмежень».

Щоб знищити ворожу ціль, оператори дронів використовують спеціальну програму, яка дозволяє їм відстежувати рух цілі та керувати дроном.

«Дрони дають нам значну перевагу перед ворогом, – продовжує Кіба. – Ми можемо бачити позиції рашистів з висоти, що дозволяє нам точно їх уражати. Крім того, дрони дають нам можливість вести розвідку та коригувати артилерійський вогонь».

«Чорні ворони» – це справжні герої, які роблять значний внесок у перемогу України у війні з рашистами. Їхня робота є яскравим прикладом того, як сучасні технології можуть бути використані для захисту Батьківщини.

Фото 93 ОМБр бригади “Холодний Яр”

За матеріалами Наше Місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: