Корупція в Україні: ТОП-5 хабарів у 2023 році

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зібрали ТОП-5 неправомірних вигод, пропонованих у 2023 році. Про це повідомляє 49000 із посиланням на телеграм-канал НАБУ.

ТОП-5 хабарів за версією НАБУ та САП

5 місце. 300 тисяч доларів США вимагав Тернопільської районної ради від аграрія за неперешкоджання оформлення права власності на землю та відмову від оскарження рішення суду.

 

4 місце. 320 тисяч доларів США мав передати бізнесмен двом адвокатам за закриття справи та повернення майна. 20 тисяч доларів адвокати планували залишити собі, а решту передати посадовцям ОГП і ДФС.

3 місце. 40 мільйонів гривень прохав заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури за сприяння укладання договорів на закупівлю пересувних котелень для населення у зимовий період за завищеними цінами.

2 місце. 2 мільйони 700 тисяч доларів США надав бізнесмен-власник групи “Фінанси і кредит” Голові Верховного Суду та адвокату за ухвалення рішення на свою користь.

1 місце. 170 мільйонів гривень у вигляді 5200 квадратних метрів запропонував власник товариства топпосадовцю у сфері відновлення, аби залишити в силі угоди щодо будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Мінвідновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: