Корбан: У Дніпрі аптеки, лікарні, магазини забезпечені запасами наперед

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, чи варто кожного разу під час ракетної атаки бігти в магазин і аптеку та скуповувати все, що очі бачать. Про це він розповів в ефірі телеканалу ДніпроTV.

— Після кожної масованої ракетної атаки ми спостерігаємо реакцію людей – коли вони біжать до магазинів, аптек та скуповують усі – чи вистачить у місті запасів для таких панічних закупівель? На який час місто має потрібний запас? І чи варто у такий спосіб реагувати на ракетні атаки, як Ви вважаєте?

— Я гадаю, що не варто точно. Тому що ми пройшли різні стадії війни. Ми пам’ятаємо з вами – і якісь панічні настрої були, коли люди сметали з магазинів все. Нині вже люди адаптувалися до цих умов, умов війни. Тому навіть якщо таке і відбувається, я думаю, це стосується частини людей, а основна частина населення все-таки сприймає і подібні погрози, і подібні події адекватно, не панікуючи, розуміючи, що це теж пройде і все буде стабільно.

У місті досить, у місті працюють магазини, супермаркети, аптеки. Все забезпечується, всі лікарні повністю забезпечені запасами наперед, повірте мені. Це не просто слова, це контрольні цифри, які ми бачимо.

Тому я не бачу тут якоїсь паніки, якогось дефіциту для того, щоб людям треба було бігти до магазинів і все змітати з полиць. Все є, все буде, все продовжуватиме працювати, як і працювало до сьогодні. Тому треба просто до цього всього ставитись із терпінням, спокійно, продовжувати жити, продовжувати працювати. І все буде потихеньку налагоджуватися.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: