Комунальні служби інформують: де в Дніпрі немає води і опалення станом на 14:00

Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання. Дефіциту потужності в енергосистемі немає вже четверту добу поспіль і на сьогодні не прогнозується.  Більше того, споживання дещо знизилось, порівняно з початком тижня. Окрім того, завдяки сприятливій погоді зростає генерація з відновлюваних джерел енергії. Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини. Повідомили в НЕК Укренерго.

 Станом на 14:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції (ПНС), аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Працюють всі об’єкти  КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.

У КП «Теплоенерго» на прохання КП «Дніпроводоканал», зупинена котельня по вул. Орловська, від якої опалюється 4 будинки.

Щодо знеструмлень енергетиками. Станом на 14:00 у КП «Теплоенерго»  все ще  знеструмлено (з 10:45)  тепло-розподільчий пунк (ТРП) по Фабрично-Заводській. Подачу тепла буде відновлено після включення електроживлення приватними енергетичними компаніями.

Велике прохання до дніпрян відповідально ставитися до споживання електроенергії — після відключень вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити використання електрики.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста. Сьогодні комунальні служби Дніпра зареєстрували та взяли в роботу 29 заявок дніпрян про засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також 9 звернень про пошкодження на мережах водопостачання.

Зокрема, аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» працють на вул. Володимира Винниченка, 5. Тимчасово припинено водопостачання по вул. Володимира Винниченка, буд. 1-5.

На цей час комунальники завершили аварійні роботи по вул. Новоорловська,4, подачу води по вул. Новоорловська, буд. 2-8 відновлено.

Ремонтні бригади КП «Теплоенерго» працюють над ліквідацією аварійної ситуації по вул. Поточна. Тимчасово без тепла будинки 1а та 1б по цій вулиці.

Також підприємство проводить планові роботи у тепло-розподільчому пункті (ТРП) по пров. Крушельницької, де нещодавно було замінено аварійну ділянку трубопроводу опалення.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Будьте пильними. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: