Комунальні служби Дніпра оперативно реагують на звернення, які надходять до контакт-центру міськради та Штабу взаємодопомоги Громадської ради

Дніпро безпечний. Комунальні служби міста щодня дають раду сухим гілкам та стовбурам. Чимало жителів звертаються з проханням видалити старі дерева, адже бояться, що під час сильних поривів вітру ті заваляться і можуть когось травмувати. Так і мешканцям сімнадцятого будинку по проспекту Героїв було лячно через сухі тополю та вербу. По допомогу звернулися на гарячу лінію до Штабу взаємодопомоги Громадської ради. 

З приходом весни дніпряни все частіше скаржаться на аварійні дерева в своїх дворах. По допомогу звертаються і до Штабу Громадської ради. Оператори передають заявки відповідним департаментам міської влади, а ті ліквідують проблему.

На проспекті Героїв,17 зранку працюють аварійні служби. Жителі поскаржилися на старі дерева. Аби до них дістатися, комунальникам довелося демонтувати близько 8 метрів теплотраси.

Олена Жарікова, голова правління ОСББ «пр. Героїв, 17»: «На цю територію не могли заїхати машини, і там уже такі старі дерева, наклон у них, мабуть, градусів 60. Треба було робити обрізку. Тому я звернулась до штабу Геннадія Олеговича Корбана і попросила допомогти у цьому питанні. Дуже вдячні, дуже швидко відреагували, подяка від усього дому 100%».

Роботи з омолодження та обрізки дерев тут розпочались ще на початку березня. Останній етап — це видалення сухої тополі та старої верби.

Катерина Редька, начальниця виробничої ділянки Правобережна-1 КП «Міськзеленбуд»: «Було заплановано 7 дерев на омолодження, 4 — на обрізку, та 2 дерева на видалення. На сьогодні вже зроблено 6 омолоджень, 4 обрізки. І сьогодні плануємо 2 дерева видалити, одне дерево омолодити. Залучено 3 одиниці техніки — це автовишка, за допомогою якої будуть видаляти дерева; це маніпулятор; передроблювальна машина, за допомогою яких ми будемо прибирати територію. Також залучена аварійна служба для того, щоб вона прибрала нам теплотрасу, щоб ми змогли дотягнутися до цих дерев».

Після завершення робіт тут створять арку, аби в подальшому можна було заїхати робочим машинам. На день до Штабу взаємодопомоги Громадської ради надходять до пів сотні заявок. Зі Штабу їх направляють у відповідні департаменти та КП, аби ті оперативно усунули проблеми містян.

Звернутись по допомогу можна у будні з 9 до 17 години. Телеграм-канал Геннадія Корбана працює цілодобово. Описати проблему можна в коментарях.

За матеріалами «ДніпроTV»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: