Кому з українців можуть припинити виплачувати пенсію: що треба знати

В Україні призупинити виплату пенсій можуть тим громадянам, які більш ніж півроку не знімали пенсійні кошти з картки. При цьому нарахування коштів можна відновити.

Про це розповіла заступниця міністра соціальної політики Дар’я Марчак у етері телемарафону. “Я б хотіла всіх заспокоїти і сказати, що насправді механізм працює вже давно, багато років, і це постійна практика того, як працює система соціальних виплат і пенсій. А зараз ми навпаки працюємо над тим, щоб послабити і зробити цей механізм простішим і адаптованішим для тих громадян, які перебувають за кордоном або в зоні бойових дій і в яких є проблеми з реалізацією цього механізму», – сказала вона.

Вона додала, що українське законодавство передбачає, що якщо протягом 180 днів гроші з пенсійної картки не знімали, то виплати нараховуватися не будуть. “Ми не знаємо, що з цією людиною могло статися, і щоб гроші платників ЄСВ не сплачували в такий спосіб, що вони просто лежать і не використовуються ніким, ще кілька років тому було запроваджено цей механізм», – пояснила заступниця міністра.

За матеріалами OBOZ.UA

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: