Колишній слідчий із Запоріжжя «загубив» 175 тисяч гривень з речових доказів

У Запоріжжі суд визнав винним колишнього слідчого у службовій недбалості, яка призвела до втрати речових доказів у вигляді вилучених грошових коштів у кримінальних справах. Про це повідомляє 49000.

Відомо, що чоловік у 2020 році працював на посаді старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів та розслідував справу щодо незаконного виготовлення прекурсорів. Під час обшуку у будинку підозрюваних правоохоронці вилучили грошові кошти, золоті прикраси та телефони.

Грошові кошти на загальну суму 7 550 євро, 3 100 доларів та 19 600 гривень було поміщено до двох сейфпакетів. Гроші не були взяті належним чином на облік, не було внесено відповідних записів до книги обліку речових доказів та не було передано нічого на зберігання уповноваженому банку.

Старший слідчий був призначений відповідальною особою за їх зберігання, але пізніше, коли адвокати обвинувачених домоглися зняти арешт на вилучені докази, то з’ясувалося, що старший слідчий повернув лише 5359 євро, а іншу частину суми він «загубив». Загалом не було повернуто 2200 євро, 3100 доларів США, 19600 грн * (за курсом НБУ на загальну суму 175 857 гривень)

Це порушення кваліфікували просто як «службову недбалість» та зазначили, що правоохоронець не виконав належним чином обов’язки щодо збереження доказів, що спричинило їх втрату або пошкодження.

Суд визнав колишнього поліцейського винуватив, але замінив йому виконання покарання іспитовим строком терміном в один рік з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах протягом двох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: