Колишній сільський голова і депутат отримали по 9 років тюрми за хабар

Колишніх Гвоздівського сільського голову Зубова та депутата сільської ради Шаламая визнано винуватими в одержанні неправомірної вигоди службовими особами в особливо великих розмірах. Про це повідомляє 49000.

Посадовці отримали гроші двома частинами – 10 тис. доларів США та 300 тис. євро, що було кваліфіковано як вчинення дії з використанням наданої влади, за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

За вироком суду особам призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 та 2 роки відповідно та з конфіскацією половини належної їм майна.

Разом з тим, суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг сторони захисту.

Рішення Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене до Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду протягом трьох місяців.

Зауважимо, що суд першої інстанції визнав доведеним обвинувачення лише щодо одержання вказаними особами 10 тис доларів США та виключив кваліфікуючу ознаку вимагання з обсягу обвинувачення як недоведену. Прокурор не погодився з такими твердженнями суду та звернувся до суду апеляційної інстанції з апеляційною скаргою щодо скасування вироку ВАКС від 15 лютого 2023 року в цій частині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: