Коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: у «Нафтогазі» озвучили дати

В Україні початок опалювального сезону, ймовірно, відбудеться наприкінці жовтня чи навіть на початку листопада. При цьому опалення розпочнеться в різних містах у різних числах.

Як розповів голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов в інтерв’ю «Інтерфаксу», початок опалювального сезону – рішення органів місцевого самоврядування, міськвиконкомів. Вони ухвалюються за відповідних температурних показників протягом трьох днів.

«Переважно в останні роки його початок в Україні зсувається ближче до кінця жовтня – початку листопада. Є й регіональні особливості. Тому ми, як завжди, готові до того, що міста розпочнуть опалювальний сезон у другій половині жовтня – на початку листопада», – пояснив він.

До 1 листопада розпочнеться суттєвий процес відбору газу зі сховищ, на той момент буде накопичено 16,5 млрд куб. м. Однак це залежить від низки факторів.

«Хочу нагадати: урядове рішення – це забезпечення 14,7 млрд куб. м, а ми цю планку вже достроково досягли (поки запаси становлять близько 15,8 млрд куб. м – ІФ-У). Всі обсяги більше за це дають додатковий спокій українцям», – пояснив він.

За матеріалами OBOZ.UA.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: