Ківерці виділять 150 мільйонів з бюджету на будівництво стадіону

У місті Ківерці Волинської області розпочалася реконструкція стадіону за 150 мільйонів гривень. Здається, організатори вирішили, що це є нагальною потребою навіть у період воєнного конфлікту.

На капітальний ремонт стадіону та бігових доріжок виділено гроші, багата частина яких надійшла до бюджету від податків військових 100-ї бригади ТРО. Дивно, що міськрада затвердила цей проєкт, ігноруючи факт, що стадіон у Ківерцях має вже досить пристойний вигляд, тим часом в місті існують невирішені комунальні проблеми.

Наприклад, навесні кілька вулиць у Ківерцях було затоплено через відсутність належної зливової каналізації. Засоби для модернізації зливової каналізації поки не були виділені міськрадою, заявивши, що все залежить від наявності фінансування. З усім тим, знайшлися 150 мільйонів гривень на ремонт стадіону.

Мер Ківерців висловлює думку, що реконструйоване поле буде штучним, з новим освітленням, і його метою є перетворити Ківерці на спортивну столицю регіону. Цим він, очевидно, намагається пояснити таке марнотратство бюджетних коштів у часи війни.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: