Київська мерія хоче витратити на помічників депутатів більше 130 млн гривень

У Києві мерія планує витратити на помічників депутатів 132,7 млн гривень. Зараз у депутатів є два помічники, а з 1 січня 2024 року можуть отримати 3 помічників. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

Пояснюють необхідність збільшення кількості помічників так: округи діючих депутатів Київради збільшились у середньому у 8 разів, відповідно кількість виборців теж зросла, інтереси яких представляють та захищають депутати. Тому треба більше людей, щоб обробити всю інформацію, яка надходить через громадські приймальні.

«У зв’язку зі значним збільшенням навантаження на роботу громадських приймалень депутатів Київради ІХ скликання, проєктом рішення пропонується збільшити кількість працівників громадських приймалень депутатів, які фінансуються за рахунок міського бюджету з 2-х до 3-х з 1 січня 2024 року», – запропонували в комісії з питань бюджету.

Скільки хочуть витратити на помічників?

Працівники, згідно із положенням про громадську приймальню депутата Київської ради, мають отримувати 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня кожного року. На сьогодні ця сума складає 24 тис. 156 гривень, оскільки прожитковий мінімум у 2023 році – це 2 тис. 684 гривень.

Для трьох працівників з міського бюджету столиці мають додатково виділити:

  • у 2024 році — 61 млн 462 тис. 200 грн;
  • у 2025 році — 71 млн 234 тис. 300 грн.

Цей проєкт рішення мають розглянути на найближчій сесії, оскільки зараз міські ради почали готують до прийняття бюджетів на наступний рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: