Халепа у дворі: куди звертатись якщо виникли комунальні проблеми

Три роки потопали у воді. Жителі вулиці Данила Нечая страждали від постійного підтоплення у дворі під час негоди, бо зливні системи вже давно вийшли з ладу. Люди звернулись на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги Громадської ради. Наскільки швидко відреагували на проблему дніпрян комунальні служби?

Про це повідомляє “ДніпроTV“.

Останні три роки жителі вулиці Данила Нечая потерпали від дощових вод у своєму дворі кожної негоди.

Тетяна, дніпрянка: «Була вода, забита зливова каналізація, дощова вода не уходила у дворі й проблематично було проїхати. Звернулися до штабу Геннадія Корбана за допомогою у ремонті та прочищенні зливової системи. Ми вдячні комунальним службам, які у поставлений термін впоралися зі своєю роботою».

Комунальні служби відремонтували дощоприймальні камери та очистили близько кілометра систем колектору. Робота проходила в два етапи – довелося залучити не одну бригаду.

Андрій Олефіренко, начальник дільниці з експлуатації дощоприймальних мереж Дніпра: «Дощоприймальна камера, яка була виготовлена з цегляної кладки, таки зруйнувалася, чим спричинила затор і засмічення самого трубопроводу. Були виконані роботи з самого демонтажу, а також потім встановлення опалубки і залиття з монолітного бетону самої камери дощоприймальної, і потім були виконані роботи з промиття самої дощоприймальної системи». 

Окрім цього, мешканці вулиці просять допомогти з розбитими дорогами.

Тетяна, дніпрянка: «Одночасно з ремонтом зливової каналізації ми подали на ремонт прибудинкової дороги, яка у нас у жалюгідному стані, на що так само отримали відповідь, що ремонт буде зроблений у теплий час, коли дозволить погода».

Штаб взаємодопомоги Громадської ради приймає заявки у будні з 9 до 17 години, за номерами, які є у відео.

Також цілодобово працює телеграм-канал Геннадія Корбана. Описати проблему можна в коментарях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: