Каналізаційно-насосні станції Дніпра обладнали генераторами: фото

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко сьогодні, 26 грудня, здійснив робочу поїздку на одну з міських котелень, яка забезпечує теплом близько 70 будинків, 2 лікарні, у тому числі пологовий будинок. На об’єкті встановлено потужний генератор, який дозволяє обладнанню працювати близько 16 години у разі повного блекауту, пише «Наше місто».

«Котельня чудово себе показала під час останніх блекаутів. Температура теплоносія, що виходить із котельні, становить 58 градусів, а повертається 48 градусів. Це досить добрий результат. Загалом я задоволений роботою та професіоналізмом наших тепловиків. Комунальники працюють над тим, щоб забезпечити місто теплом навіть за умов вимкнення електроенергії. Для цього на міських котельнях встановлені дизельні генератори, які за умов підвезення води здатні забезпечити теплом пологового будинку та інші медичні установи», – сказав він.

Під час своєї поїздки заступник міського голови також торкнувся тем водопостачання та роботи каналізації у місті.

«Якщо говорити про водовідведення, то для того, щоб наше місто-мільйонник не потонуло в нечистотах через нерівномірний рельєф, нами було ухвалено рішення забезпечувати роботу каналізації за допомогою генераторів. Частина каналізаційно-насосних станцій обладнана стаціонарними генераторами, решта постачає пересувні», – сказав Михайло Лисенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: