Інженери з Дніпра розробили перший український тепловізійний монокуляр

Made in Dnipro! Інженери з Дніпра створили тепловізор і назвали його Patriot. Пристрій потрібний українським військовим для ведення бойових дій у будь-який час доби та за різних погодних умов. Монокуляр отримав високочутливу матрицю, унікальне програмне забезпечення та багато іншого. Меню пристроя українською мовою. Про це повідомляє телеканал ДніпроТВ.

Інженери з Дніпра розробили перший український тепловізор. Над ним працювали з початку повномасштабного вторгнення. Зараз їх вже активно використовують на фронті. Матриця, встановлена в цих тепловізійних монокулярах, дозволяє бачити все крізь туман, дощ і сніг.

Сергій Стеценко, менеджер зовнішньоекономічної діяльності: «Даний монокуляр здатний вловлювати різницю температур 0,02 градуси за Цельсієм. Це дуже позитивно впливає на роботу наших захисників, тобто вони можуть помітити всі нюанси, які є на передовій».

Розробники додали в Patriot систему блокування «свій-чужий» для захисту даних. Якщо тепловізор потрапить до рук росіян, вони не зможуть ним скористатися без пароля.

Любомир Гундяк, креативний директор компанії NVECTech: «Програмне забезпечення розробляли на українській мові спільно з Туреччиною. Це були вказівки і рекомендації наших військових, щоб було простіше, мобільніше ним користуватися».

Тепловізор можна підключити до монітора за допомогою звичайного кабелю. Ним можна користуватися без Wi-Fi та Bluetooth.

Любомир Гундяк, креативний директор компанії NVECTech: «Ми зможемо на відстані 10 метрів встановити тепловізор, самим сидіти десь в окопі чи укритті і спостерігати картинку».

Інженери-розробники з Дніпра. Партнери з Туреччини займаються програмним забезпеченням, компанія співпрацює із заводами Китаю та Японії.

Максим Тихонов, засновник компанії NVECTech: «Багато хто нам допомагає. І якби не вони, одна людина це не змогла б зробити. Це командна робота, це завдяки всім нашим співробітникам це вдається зробити».

Окрім комерційної діяльності, компанія активно волонтерить і допомагає українським захисникам.

Ольга Скрипець, трейд-менеджерка: «Допомагаємо 93-й бригаді, нашим ПВО, хлопцям допомагаємо. Намагаємося. Якщо наші військові просять якось полагодити, покращити якісь характеристики наших приладів, ми займаємось цим».

Перший варіант монокуляра віддали військовим на тестування. Після цього його доопрацювали. Зараз на фронті використовують третю генерацію — з подвійним фокусом. Дніпряни працюють і над іншими цікавими розробками, від яких ворогу буде непереливки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: