Інспекційний обʼїзд: черговий по місту перевірив укриття у будинку ОСББ та виконання ремонту ліфта

На чергуванні по місту директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Святослав Ткаченко перевірив якість виконання робіт у ОСББ “Сокіл 1-3” та стан найпростіших укриттів, аби в разі повітряної тривоги туди могли потрапити містяни. У багатоповерхівці до ладу привели ліфт. На Михайла Грушевського перевірили умови укриття. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Жителька будинку Надія розповідає, у під’їзді проживає багато людей поважного віку. Вона мешкає на 9 поверсі, тож відзначає зручність та необхідність ремонту старого ліфту.

Раніше він був шумний, часто виходив із ладу. Незручності були, ходили пішки. Завдяки меру Борису Филатову нам замінили все. Тепер він дуже гарний, світлий. І монтажники, і електрики старалися, щоб швидше все зробити, і щоб нам було зручніше», — ділиться жителька будинку Надія Тимофіївна.

Ліфтове обладнання до ремонту було у неналежному стані. Наразі тут замінили двигун, трос, кабіну.

«Кожен чув у оселі своїй, як зупинявся ліфт на поверсі. Була викликана комісія дніпроліфту, вони перевірили всі ліфти, обрали два, де технічний стан дуже поганий, і цього року ми запланували і вже виконали роботи по одному ліфту», — розповідає Анатолій Хапатько, голова правління ОСББ «Сокіл 1—3».

Також під час ремонту замінили станцію управління на нову українського виробництва.

«Станція сучасна, можна сказати, що аналоги зарубіжних станцій, тільки наша, українська. Поставили лебідку, замість тої, що залишилася після Радянського Союзу, он вона там, у куточку, поставлена італійська лебідка, яка працює тихо», — повідомив Сергій Чорнай, механік аварійної служби КП «Дніпроліфт».

Черговий по місту Святослав Ткаченко перевірив роботу та справність ліфтового обладнання.

«Я особисто перевірив — усе працює, мешканці багатоквартирного будинку дуже задоволені даною програмою, тому що самостійно усунути дані недоліки та аварійні ситуації було взагалі неможливо. А завдяки цій програмі — 90/10: 90% сплачує місто, а 10% сплачує ОСББ — вони мали змогу зробити капітальний ремонт ліфту у даному багатоквартирному будинку», — розповів черговий по місту.

Друга локація  у будинку ОСББ за адресою вул. Михайла Грушевського, 1.

«Це найпростіше укриття є загальнодоступним, безпосередньо всі охочі мають можливість його відвідати у разі такої необхідності. Ті недоліки, які були мною виявлені, голови ОСББ усунуть найближчим часом», — пояснив Святослав Ткаченко.

Після інспекції чергового згадане укриття перевірили представники ДСНС, які постановили, що воно зовсім не відповідає вимогам. У підсумку — цю адресу приберуть із загальноміського переліку укриттів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: