Інформація щодо ситуації з водо- і теплопостачанням у Дніпрі станом на 14:00 21 лютого

Комунальники продовжують виконувати роботу задля повноцінного отримання дніпрянами комунальних послуг. Роботи тривають на декількох об’єктах у різних районах міста.

Станом на 14:00 відновлено роботу котельні КП «Коменергосервіс» на ж/м Північний. Її вимикали, бо працівники КП проводили перехід котельні на інші котли та налагоджували автоматику. Ця котельня забезпечує опаленням 88 будинків по вул. Семафорна, Синельніківська, Кондукторська, Іларіонівська, Ладожська, Буковинська, Красноводська, Радієвського.

Всі вони наразі отримують подачу тепла.

Також вже запущена в роботу котельня КП «Теплоенерго» по вул. Щепкіна (опалює 1 будинок) та будинкова котельня по вул. Бородинська (опалює 5 будинків). Подачу тепла в будинки дніпрян вже відновлено.

Наразі зникло електропостачання у центральному теплорозподільчому пункті КП «Теплоенерго», який знаходиться в Амур-Нижньодніпровському районі. Там тимчасово відсутня фаза. На місці вже працює ремонтна бригада розподільчих електромереж (РЕМ).

Станом на 14:00 бригада КП «Дніпроводоканал» завершила аварійні роботи на підвищувальній насосній станції (ПНС) по вул. Гладкова. Відновлено нормативний тиск води на верхніх поверхах будинків № 3, 5, 7, 7а по вул. Гладкова та просп. Хмельницького, 133б.

Наразі комунальники проводять аварійно-відновлювальні роботи по вул. Аксакова, 9. Через це припинено водопостачання вулиць:

– вул. Аксакова;
– вул. Міськдачі;
– вул. Радіо;
– вул. Піхоти Короля, 1-22;
– просп. Гагаріна, 119-125.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на просп. Богдана Хмельницького, 119 на прохання ЖЕКу припинено водопостачання у мешканців будинків на просп. Богдана Хмельницького, 119-127 та вул. Казакевича, 1, 3.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул. Ялинова, 108 припинено водопостачання селища Чаплі.

Тривають аварійні роботи на просп. Богдана Хмельницького, 170. Через це припинено водопостачання на просп. Богдана Хмельницького, 164-254 та у мешканців селища Братське.

Водопостачання за зазначеними вище адресами буде відновлено до кінця дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 14:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує роботи з усунення пошкодження на водопроводі по вул. Набережна Заводська. Через це знижено тиск води на верхніх поверхах будинків на ж/м Покровський, Червоний Камінь, Парус. Нормативний тиск буде відновлено до кінця дня.

Також тривають й аварійні роботи по вул. Батумська, 54. Припинено водопостачання по просп. Петра Калнишевського, 15, вул. Осіння, 19. Водопостачання буде відновлено до кінця дня.

Станом на 14:00 всі підвищувальні насосні станції працюють стабільно. Проблеми з подачею води у будинки дніпрян відсутні.

Наразі на прохання ЖЕКу досі зупинено теплорозподільчий пункт (ТРП) КП «Теплоенерго» в Індустріальному районі міста.

Всі інші об’єкти теплопостачання «Теплоенерго» працюють у звичному режимі. Тепло надходить до дніпрянам в повному обсязі.

Всі котельні КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс» забезпечують подачу тепла в оселі дніпрян без проблем та перебоїв.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Щодо електропостачання

За повідомленням НЕК «Укренерго», на 21 лютого компанія не надала ліміти споживання електроенергії для Дніпропетровської області. Тому протягом дня відключень світла не буде.

Проте у випадку надмірного споживання електроенергії та перенавантаження мереж, енергетики почнуть застосовувати стабілізаційні графіки відключення електропостачання.

Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: