Інформація Дніпровської міської ради щодо роботи комунальників станом на вечір 13 лютого

У Дніпрі сьогодні тривали аварійні роботи на мережах водопостачання та водовідведення. Комунальні служби працювали невпинно, аби якомога швидше вирішити всі проблемні ситуації у нашому місті.

Наразі аварійна бригада КП «Теплоенерго» завершила ліквідацію поривів теплових мереж по вул. Князя Володимира Великого, 20 та вул. Криворізька, 14. Теплопостачання у цих будинках вже відновлено.

Також оперативно завершені аварійні роботи бригадою КП «Дніпроводоканал» по вул. Агнії Барто, 2. Водопостачання у мешканців вул. Агнії Барто, вул. 20-річчя Перемоги та вул. Космонавтів відновлено.

Станом на 18:00 аварійною бригадою КП «Дніпроводоканал» також завершені ремонтні роботи у селищі Шевченка по вул. Заозерна, 44. Відновлено водопостачання у мешканців будинків у с. Шевченка.

Завершені аварійні роботи й у селищі Новоолександрівка по вул. Паркова, 35. Водопостачання на вул. Паркова та вул. Берези відновлено.

На сьогодні аварійна бригада каналізаційних споруд локалізувала пошкодження напірного каналізаційного колектору на просп. Богдана Хмельницького, 118. Протягом дня там працювала одна бригада та три одиниці спеціальної техніки.

Завтра комунальники продовжать роботи за цією адресою.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 18:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Водопостачання в будинки дніпрян надходить без перебоїв.

Протягом 2 годин була зупинена будинкова котельня КП «Теплоенерго» по вул. Новоорловська. Причина – відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями.

Зараз робота котельні вже відновлена, подача тепла в будинок теж.

Також наразі знеструмлена квартальна котельня КП «Теплоенерго» по вул. Надії Алексєєнко. Без тепла тимчасово знаходяться мешканці 54 будинків.

Робота котельні буде відновлена одразу після включення електропостачання.

Станом на 18:00 у місті працюють всі котельні КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс». Будинки дніпрян забезпечені опаленням в повному обсязі.

Щодо ситуації з електропостачанням.

Сьогодні протягом дня світло у Дніпрі не вимикали. Така ситуація буде до опівночі. Адже на 13 лютого НЕК «Укренерго» скасувала ліміти споживання електроенергії для нашої області.

Але за повідомленням енергетиків, у випадку надмірного споживання електроенергії та перенавантаження мереж можуть знову почати діяти графіки стабілізаційних відключень.

Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: