Ігренську психіатричну лікарню намагались звинуватити в неіснуючих порушеннях

Працівники Дніпровської клінічної багатопрофільної психічної лікарні повідомили про спробу порушити роботу закладу через фальсифікацію інформації про заклад та пацієнтів. Про це розповіли на сторінці в Facebook закладу. За словами співробітників, всі звинувачення необгрунтовані і спростовані спеціалістами.

Той, що страждає на бездіяльність, та бажає нам проблем шляхом фальсифікації інформації про наш заклад і наших пацієнтів, вирішив навести лад у стінах закладу.
Ми дуже поважаємо наших пацієнтів та їх права. У наший практиці завжди дотримуємося усіх законів нашої держави.
13 лютого в лікарні пройшла сумісна перевірка Офісу Уповноваженого з прав людини та МОЗ України. Вдячні нашим коллегам генеральному директорові інституту Психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Шуму Сергію Сергійовичу та державному експерту експертної групи координації політики в сфері юстиції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Лідії Домбровської. Щиро дякуємо Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Дмитру Лубінцю та представникам Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: заступнику начальника відділу права на охорону здоров’я, освіту та культуру Департаменту моніторингу додержання соціальних та економічних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, керівнику моніторингової групи Легкову Віталію Анатолійовичу, головному спеціалісту відділу моніторингу медичного забезпечення в місцях несвободи Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, члену моніторингової групи Кравченко Сергію Володимировичу, та головному спеціалісту відділу прав військовослужбовців Управління додержання прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Департаменту моніторингу додержання прав у секторі оборони та прав ветеранів i військовослужбовців, полонених та членів ïx родин Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, члену моніторингової групи Павленко Олександру Васильовичу за об‘єктивну неупереджену перевірку та високу оцінку нашої роботи. Дякуємо за виявлені недоліки – є над чим працювати.
Ретельно вивчалися надані документи. Офіційний звіт за результатами моніторінгового візиту надано, він не виявив порушень в повсякденній роботі лікарні. Працюємо далі. Хто бажає працювати з нами та допомогати – будь ласка, щиро вдячні. Хто лише критикувати – впораємося без вас, радимо зайнятися корисною для України діяльністю, – повідомили співробітники медичного закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: