Європейська комісія виділить 14 млн євро на шкільні автобуси для українських дітей

24 листопада 2022 року було 9 місяців, як розпочалося повномасштабне військове вторгнення рф на територію незалежної суверенної України.

«Великих втрат зазнали освіта і наука. Та попри це ми не зупинили освітній процес, змогли організувати вступну кампанію, розпочати новий навчальний рік. Ми і далі продовжуємо робити усе можливе, аби українські діти навчалися у безпечних умовах. Перемовини з нашими міжнародними партнерами дозволили забезпечити вчителів ноутбуками. Також ми продовжуємо комунікувати щодо технічної підтримки учнів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Європа підтримує Україну від початку російської агресії.

  • Європейці відкрили свої серця та домівки для понад 8 млн українців, з яких більше 4 млн скористалися механізмом тимчасового захисту в країнах-членах ЄС.
  • Європейські школи прийняли сотні тисяч українських дітей.
  • Закордонні партнери продовжують надавати безпрецедентну підтримку Україні.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у своїй заяві з нагоди Всесвітнього дня дитини оголосила про кампанію солідарності з метою забезпечення українських дітей шкільними автобусами на початку 2023 року. Зокрема, про виділення 14 млн євро на придбання шкільних автобусів для українських дітей.

Комісія закликала державні та приватні організації в ЄС та за його межами об’єднати зусилля і продемонструвати згуртованість, надавши Україні автобуси, необхідні для безпечного підвезення учнів до шкіл.

Усі державні установи та приватні компанії, що базуються в ЄС і бажають пожертвувати автобуси, можуть звернутися до національного координатора Механізму цивільного захисту ЄС (UCPM): UCPM focal points in EU countries.

Сергій Шкарлет також нагадав, що Європейська комісія також розпочала практичні кроки з виділення 100 млн євро для відновлення 74 шкіл в Україні, зруйнованих внаслідок російської військової агресії.

Нагадаємо, Україна приєднується до Глобального партнерства в галузі освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: