ЄС допомагає українським регіонам розвивати експортний потенціал

Українському ринку для його виходу на міжнародний рівень, в першу чергу, необхідні сучасні знання. Як підвищити конкурентоздатність, покращити операційну ефективність, реалізувати потенціал компаній – ось головні питання, на які вітчизняний бізнес бажає отримати відповіді.

Для рішення означених проблем в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу ЄБРРнадає допомогуукраїнським МСБ в розвитку експортного потенціалу через підтримку та взаємодію з регіональними Центрами інформаційної підтримки бізнесу (www.bisc.org.ua).

Яскравим прикладом такої допомоги та взаємодії є співпраця ЄБРР з Центром інформаційної підтримки, м. Дніпро, заснованим при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (www.bisc.org.ua/centers/dnipro).

ЄС допомагає регіонам розвиватись. Новости Днепра

Ось цифри і факти, які переконливо демонструють плідність співпраці та її ефективність для бізнесу України.

3 роки поспіль Експортні конференції, ініційовані та організовані ЦІПБ м. Дніпроза підтримки ЄБРР, щорічно збирають більшесотні представників МСБ – діючих та майбутніх експортерів. Такий чималий успіх заходу пояснюється великою зацікавленістю українських підприємців питаннями організації та реалізації експортної торгівлі.

В цьому, 2019 році дворічний досвід організації та проведення Експортних конференцій на Дніпропетровщині Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, був успішно поширений на терени Полтавщини і став поштовхом для багатьох підприємців регіону  почати діяти у напряму побудови експортної стратегії своїх компаній.

Експортні конференції від ЦІПБ м. Дніпро – це не теоретичні заходи, а реальні кейси від професіональних експертів, які дають можливість підприємцям отримувати практичні навички у форматі «бери й роби», які можна відразу ж застосовувати у своїй роботі.

ЄС допомагає регіонам розвиватись. Новости Днепра

Про те, що учасники Експортних конференцій надалі успішно використовують отриману інформацію для розвитку свого бізнесу, говорять такі слова самих бізнесменів:

 «Особисто я дуже плідно та корисно провела час, отримала відповіді на питання, які мене цікавили. Вважаю, що співробітникам підприємств варто відвідувати такі заходи регулярно, щоб взаємодія з податковою, митною, банківською та юридичною сферою мала спрощений характер» -впевнена учасниця нещодавно проведеної Експортної конференції у Полтаві Тетяна Виноградова (одяг, вироби ручної роботи, вишивка).

Дуже приємно, що обласна влада будь-то Дніпропетровщини, або Полтавщини, підтримує організацію і проведення таких актуальних для сьогодення заходів.

«Завдяки таким заходам експортні позиції області мають змогу зростати, а бізнес – розширюватися та примножувати прибутки», — зазначивт.в.о. голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло.

В свою чергу, підприємства малого й середнього бізнесу, бізнес-асоціації вдячні Європейському Банку Реконструкції та Розвитку, EU4Business за ініціювання в Україні важливих програм, покликаних допомагати бізнесу, та за підтримку і надання можливостіпроводити такі необхідні українським МСП заходи!

ЄС допомагає регіонам розвиватись. Новости Днепра

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: