Головне управління розвідки показало російського пілота, який викрав Мі-8 і перейшов на бік України

Очільник ГУР Кирило Буданов розповів, як проводили спецоперацію «Синиця» щодо виманення російського вертольота Мі-8 з екіпажем, а також відомство показало самого пілота, якого переконали летіти в Україну.

Про це повідомили у ГУР.

«Змогли знайти правильний підхід до пілота, вивезти непомітно всю його родину, і, зрештою, створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Коли вони зрозуміли, де сіли, то спробували втекти. На жаль, вони були знищені. Хотілося б узяти живими, але маємо що маємо» — повідомив Кирило Буданов.

У неділю 3 вересня в ефірі телемарафону вийде документальний фільм «Збиті льотчики Росії», в якому опишуть спецоперацію «Синиця», у якій ГУР виманила російського льотчика до України.

Завдяки ретельно спланованій та чіткій роботі воєнних розвідників російський пілот перегнав на українську територію вертоліт МІ-8АМТШ ВКС РФ, завантажений компонентами до бойових літаків.

У ГУР підтвердили «Українській правді«, що пілот у відео — саме той, якого виманили під час спецоперації.

Автор циклу «Воєнна розвідка України» Артем Шевченко розповів, що операція ГУР «Синиця» була дуже подібною до операції «Діамант», яку провів у 1966 році ізраїльський Моссад, переконавши іракського пілота викрасти на той час найсучасніший радянський МІГ-21.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: