Голова сільради на Київщині купив для громади занедбану школу вдвічі дорожче за ринкову ціну

Сільський голова купив занедбану будівлю та три ділянки за 15,8 млн грн, що значно перевищує їх реальну вартість. Про це повідомляє 49000 з посиланням на САП.

Сільська рада на Київщині у 2019 році виділила кошти на придбання приміщення для будівництва школи. Однак сільський голова придбав занедбану будівлю та три земельні ділянки за понад 15,8 млн грн, що значно перевищувало їхню реальну вартість – 1,9 млн грн. Щоб приховати переплату, зловмисники підробили звіти про оцінку майна.

У підсумку, сільська громада втратила понад 7,8 млн грн, підтверджено експертними висновками, і не отримала обіцяного навчального закладу, оскільки нерухомість залишилась занедбаною і ніхто не користується нею.

Колишньому голові сільради оголошено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 5 ст. 191 КК України. Матеріали щодо інших осіб, зокрема власниці нерухомості та посередника, передані у відповідне провадження, яке триває.

Також засуджено суб’єкта оціночної діяльності за складення недостовірного звіту про оцінку будівлі, що придбана сільрадою за завищеною вартістю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що працівник університету разом з сином допомагали ухилянтам вступити у ВНЗ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: