Голова облради Харківської області від СН Тетяна Єгорова-Луценко потрапила у черговий скандал із незаконним виїздом за кордон

Голова Харківської обласної ради сприяла та забезпечила виїзд з України начальнику Північно-східного офісу Держаудитслужби, Станіславу Косінову, незважаючи на заборону президента Володимира Зеленського щодо виїзду чиновників за кордон під час війни.

За інформацією екс-нардепа Ігора Мосійчука, Косінов, коли він ще був депутатом обласної ради, надавфіктивне запрошення за кордон від непрацюючого фонду. Однак Єгорова-Луценко проігнорувала це і надала йому дозвіл на відрядження до Швейцарії, де він провів двотижневу відпустку у липні 2023 року.

У Держаудитслужбі було підтверджено, що Косіну дійсно заборонено виїжджати з України, за винятком службових відряджень. Проте відповідно до їхньої інформації, він не отримував службові відрядження.

Нагадаємо, зараз НАБУ та НАЗК перевіряють діяльність Єгорової-Луценка. Причиною розслідування став корупційний скандал. В 2022 році голова обласної ради використовувала службовий автомобіль та відомчого водія, щоб відправити свого чоловіка на Лазурне узбережжя, де він придбав ресторан. Також у грудні минулого року Єгорова-Луценка вивезла на канікули до Франції всю свою родину, де вони разом зустріли Новий рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: