«Генштаб вніс правильні корективи»: Годжес пояснив, чому контрнаступ ЗСУ йде повільно

Український контрнаступ іде дуже добре, враховуючи те, що Сили оборони здійснюють атаки без переваги в небі. Крім того, окупанти замінували поля, через які тепер важко пройти захисникам.

Про це сказав колишній командувач Сухопутних сил США в Європі Бен Годжес «Голосу Америки». «Звичайно, ми хотіли б, щоб контрнаступ ішов швидше, але треба бути реалістами, знаєте, бо росіяни не витрачали часу», – зазначив він.

За словами Годжеса, останні кілька місяців окупанти «робили багато роботи», заміновуючи поля, і пройти через них тепер важко.

«Також Захід продовжує відмовлятись надати F-16 – повітряні потужності, які допомогли б українському контрнаступу мати більше можливостей. Ми ніколи не надіслали б американських, німецьких чи французьких солдатів в атаку без переваги в небі», – заявив він.

Годжес зазначив, що при цьому «люди розчаровані тим, що Україна не рухається швидше», хоча Захід не надає повітряні потужності та зброї великої дальності, «які б допомогли вибити російську артилерію, російські штаби, російські матеріально-технічне забезпечення».

«Тож насправді з огляду за все у них все дуже добре. Я думаю що Генштаб України вніс правильні корективи», – сказав військовий.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: