“Генштаб вніс правильні корективи”: Годжес пояснив, чому контрнаступ ЗСУ йде повільно

Український контрнаступ іде дуже добре, враховуючи те, що Сили оборони здійснюють атаки без переваги в небі. Крім того, окупанти замінували поля, через які тепер важко пройти захисникам.

Про це сказав колишній командувач Сухопутних сил США в Європі Бен Годжес “Голосу Америки”. “Звичайно, ми хотіли б, щоб контрнаступ ішов швидше, але треба бути реалістами, знаєте, бо росіяни не витрачали часу”, – зазначив він.

За словами Годжеса, останні кілька місяців окупанти “робили багато роботи”, заміновуючи поля, і пройти через них тепер важко.

“Також Захід продовжує відмовлятись надати F-16 – повітряні потужності, які допомогли б українському контрнаступу мати більше можливостей. Ми ніколи не надіслали б американських, німецьких чи французьких солдатів в атаку без переваги в небі”, – заявив він.

Годжес зазначив, що при цьому “люди розчаровані тим, що Україна не рухається швидше”, хоча Захід не надає повітряні потужності та зброї великої дальності, “які б допомогли вибити російську артилерію, російські штаби, російські матеріально-технічне забезпечення”.

“Тож насправді з огляду за все у них все дуже добре. Я думаю що Генштаб України вніс правильні корективи”, – сказав військовий.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: