Геннадій Корбан: «Хто краде, заробляє на війні – кожному вердикт винесуть дніпряни»

Керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в етері телеканалу «ДніпроTV» розповів про відповідальність бізнесу і об’єктивну оцінку його дій у масштабах історії.

Продовжимо про роль приватного бізнесу. У вирішення проблем городян включені не лише комунальні структури, а й багато приватників – від енергокомпаній до операторів мобільного зв’язку. Це неминучість, бо така зараз структура власності. Чи є серед приватників «лузери», які свій прибуток продовжують ставити надусе, і що з такими можна зробити?

– Чесно кажучи, є різні люди, різні бізнеси, різна відповідальність. Безперечно. Знаєте, називати їх лузерами – це особиста справа кожного, його ставлення до країни, до батьківщини, до рідного міста насамперед і до своїх сусідів, співгромадян по місту. Тому я не буду тут нікого лаяти і говорити, що хтось лузери, а хтось – добрі люди. Кожен має робити те, що він може в цей момент, кожен має допомагати ближньому в цей момент. Кожен має робити все для того, щоб наблизити нашу Перемогу.

За словами Корбана, історія, як і час, завжди розставлять все на свої місця, і люди зможуть дати об’єктивну оцінку діям кожного. І тим, хто крав у цей час, і тим, хто заробляв гроші, у тому числі на армійських постачаннях. І тим, хто, навпаки, робив усе для того, щоб наблизити Перемогу.

«Нехай свою оцінку та свій вердикт цим процесам чи цим людям винесуть самі люди, самі наші співгромадяни, дніпряни, які все бачать, все розуміють та знають, і обдурити їх уже досить складно, повірте», – зазначив він.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: