Гастело: останній політ. Як банда Наріка використовує шанс для легалізації.

За кілька днів  – вибори очільника Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету. Серед претендентів – сумнозвісний член ОЗУ Наріка Валерій Кондратьєв, він же – Гастело.

У одіозного бізнесмена  Олександра Петровського, який через суди вимагає заборонити себе називати авторитетом Наріком, суттєві втрати у команді. Один за одним, члени угрупування  переміщуються у СІЗО.

Тож чи не єдиний шанс легалізуватися і проникнути до владних кабінетів – це знову отримати посаду спортивного функціонера. Сват Наріка – Андрій Павелко — таким чином довго тримався на плаву, поки не почав красти на траві, призначеній для дитячих футбольних полів.

Тож Петровський вирішив запустити свого збитого льотчика Гастело до олімпійського руху.

Формально Кондратьєв опікується баскетболом і є президентом БК Дніпро. Чому формально? Бо свого часу і Коломойський був президентом футбольного клубу Дніпро, але використовував клуб як «промокашку» для відмивки коштів, а потім за ненадібністю викинув. З баскетболом і Кондратьєвим історія схожа – бо Гастело фактично призначили керувати останками.

Україна у 2012 році виграла право проводити Євробаскет-2015. Почалося будівництво арен. Коломойський особисто закладав «фундамент».

Ігор Коломойський та його фірма свого часу тримали мільярдний підряд від держави на будівництво баскетбольних арен.  Тендер на будівництво 4-х з 6-ти арен до Євробаскету-2015 виграла компанія Коломойського United Basketball Investment (UBI). Регіонали готувалися якісно розпиляти бюджетний мільярд, а Коломойський був одним із їхніх партнерів. Тут і без слів зрозуміло, що означало виграти тендер такого масштабу в епоху Януковича. UBI обіцяла «вкласти» у будівництво баскетбольних арен 200 мільйонів доларів.

У результаті проєкт кредитувався з боку держави, вона ж сплачувала відсотки кредиту державному банку. Але парадокс у тому, що збудований об’єкт – баскетбольна арена на Набережній Перемоги у Дніпрі – належав би Ігореві Валерійовичу, як і прибуток від його використання.

Це такий принцип групи Приват – всі їхні «інвестиції» у спорт – лише вигідне партнерство з державними та місцевими бюджетами. Коли почалася війна у 2014 та Україна втратила право проведення Євробаскету, Коломойський також раптово втратив інтерес до баскетболу.  Всі свої клуби олігарх кинув напризволяще, а БК Дніпро залишив на Кондратьєва.

Недобудована Баскет-арена у Дніпрі.

Під керівництвом Валерія Кондратьєва у 2022 році БК «Дніпро» за фінансовими результатами отримав збиток 60,4 тисячі гривень. Очевидно, що це чергова мильна бульбашка від братви, яка слугує для відмивання коштів і зовсім не про спорт.

Тож посада керівника обласного осередку Національного олімпійського комітету для Гастело і його старшого партнера Наріка – це можливість легалізуватися, а також вибивати фінансування для своїх бізнес проєктів під прикриттям «спорту».

Відповідальний за збирання голосів на користь братви –  керівник федерації п’ятиборців Сергій Тімарєв. Саме він переконує спортсменів та очільників федерацій, що влада у країні «ось-ось» зміниться. На бік Тімарєва стали небагато олімпійців, – це федерація вільної боротьби, тенісу, стрільби (очолювана Сергієм Риженко, керівником лікарні Мечникова), кінного спорту та хокею із шайбою. Незадоволення звичайних спортсменів зростає – на тлі скандалів з бандою Наріка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: