Фонд гарантування вкладів припинив тимчасову адміністрацію в «Сенс Банку»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб припинив тимчасову адміністрацію в АТ «Сенс Банк», робота якої тривали менше ніж три доби.

Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Відповідне рішення прийняла виконавча дирекція Фонду. На сьогодні держава є повноцінним власником Банку.

За словами директора-розпорядника Фонду Світлани Рекрут, у межах тимчасової адміністрації в банку Фонд успішно завершив усі процедури і передав його акції державі.

«Було призначено подані Міністерством фінансів та погоджені Національним банком кандидатури членів Правління та Наглядової ради банку, а також підготовлено та укладено договір купівлі-продажу акцій банку. І головне – було забезпечено безперебійну операційну діяльність банку та роботу усіх сервісів для клієнтів», – зазначила Рекрут.

У Фонді додають, що отриманий результат є наслідком скоординованих дій Уряду, Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національного депозитарію, депозитарних установ та колективу Банку.

Також за новопризначений голова правління АТ «Сенс Банк» Дмитро Кузьмін заявив, що його команда ставить собі за мету зберегти довіру клієнтів і сприяти подальшому сталому розвитку банку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: