Фірма «СВО»: одіозний бізнесмен Петровський та власник м’ясної фабрики «Алан» Капустін заздалегідь готувались зустрічати окупантів?

У дні, коли рашисти тероризували Одесу,  у TIK-TOK ширилися відосики власника ковбасного бізнесу із Дніпра –  В’ячеслава Капустіна. Господар м’ясопереробної фабрики «Алан»  облюбував турецький берег та розглядав оголені дупи танцівниць.

Паті відбувалося у люксовому готелі  Regnum Carya Golf & Spa Resort, де ціна за номер сягає 120 тисяч гривен за добу.

Взагалі, TIK-TOK сторінка Капустіна  дуже цікава. Наповнена «совкодрочем».

Чого вартує лише цей ролик у стилі Мєдяніка «Днепрапєтровская братва» (таку пісню колись собі замовив одіозний Олександр Петровський, він же Нарік). Капустіни ностальгують за старими часами і «рєшилі павтаріть» низькопробний шансон.

В’ячеслав Капустін та соратниця Петровскьгого Яна Іванілова (крайня зліва)

Сосисочний король Капустін є давнім бізнес-партнером Петровського та «Умки» (Сергій Олійник — злодій в законі згідно з рішенням РНБО). На нього накладені санкції.

Однак Капустін продовжує розвивати спільний з Умкою бізнес. До того, ж є у нього зв’язки і з людиною, яка через суд намагалася заборонити називати себе кримінальним авторитетом Наріком.

Та сама «днєпрапєтровская братва», про яку співав на замовлення російський виконавець шансону Мєдянік

На В’ячеслава Капустіна та Олександра Петровського зареєстрована фірма «С В О»  (ЄДРПОУ 30602453).  Займається  будівництвом.

Зараз серед засновників цієї фірми зареєстровані Олександр Петровський, В’ячеслав Капустін та Кирило Дуксов. Дуксов — з Нікополя, і декларацію  він подавав  як головний спеціаліст відділу орендних відносин Регіонального відділення ФДМУ по Дніпропетровській області,  а також як головний спеціаліст-юрисконсульт. У «С В О»  є електронка [email protected]. Така ж електронна адреса зареєстрована в різних компаніях, серед них є фірма «ТМ — СТРОЙ» (ЄДРПОУ 39300354). Вона теж входить в групу Капустіна «Алан».

Разом з Капустіним серед засновників є Зураб Налекрешвілі. Нагадаємо, що Петровський від народження мав прізвище  Налекрешвілі.

Стосовно назви фірми – «СВО», гадаємо, що вона не випадкова. Адже після анексії Криму та окупації Донбаса, представники дніпровського криміналітету, а саме ОЗУ Наріка, регулярно відвідували росію та були присутні на «сходках», про що писала опозиційна російська «Новая газета».

З перших днів повномасштабного вторгнення сам Петровський та його поплічники  хутко зникли із України. Очікували на окупацію Дніпра з-за кордону. Коли стало зрозуміло, що рашистського бліцкригу не буде, а Дніпро залишається українським містом, лише близько тижня тому Петровський повернувся в Україну. Оглянути свою бізнес-імперію. Окрім фірми «СВО», у нього й досі залишаються спільні оборудки з сепаратистом Констаниновим (самопроголошений спікер Криму).  Чудова нагода для правоохоронних органів перевірити згаданих панів – Капустіна та Петровського – на предмет спільної діяльності з «Умкою», бо суспільство давно зачекалося реалізації обіцянки Президента побороти кримінал. І можливо, Капустін замість турецьких курортів поїде туди, де зможе споглядати лише дупи однокамерників, або ж демонструвати свою.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: