Філатов: розумію, чому вороги завели проти мене кримінальні справи, але чому те ж саме робить наша влада щодо моїх друзів

Міський голова Борис Філатов прокоментував у своєму Facebook слова міністра закордонних справ росії лаврова на Засіданні Ради Безпеки ООН щодо встановлення миру та безпеки для України. Лавров зацитував слова Бориса Філатова про те, що після початку повномасштабного вторгнення і тих масових звірств та геноциду українського народу, вчиненого росіянами проти українців, ми маємо повне моральне право знищувати цих нелюдів по всьому світу.

Його слова були вирвані з контексту і подані так, начебто Філатов закликає знищувати взагалі всіх росіян. Крім того, міський голова Дніпра занепокоєний тим фактом, що крім ворогів, які завели на нього кримінальні справи як в росії, так і в білорусі, його друзів та оточення доймає українська влада, фабрикуючи нові і нові кримінальні справи:

Нерозуміння.

Сьогодні міністр закордонних справ РФ пан Лавров зробив мене всесвітньо відомим, процитувавши вашого покірного слугу на Раді безпеки ООН.

Знаєте, скажу вам чесно, але я цілком розумію, чому з 2014 року не даю спокою цим покидькам.
Чому всі ці роки для них, я як кістка у горлі.
До речі, нагадаю, що я, напевно, єдиний в Україні чиновник, проти якого порушено кримінальні справи і хто оголошений у розшук, одночасно і в Росії, і в Білорусі.
Тому що раби та вбивці не можуть усвідомити, як російська людина може так любити Україну і так за неї боротися.

Однак я не розумію, чому влада моєї власної країни під час війни (!) вигадує моїм підлеглим і моїм друзям все нові й нові кримінальні справи.
Як росіяни. І білоруси.
Чому моїх товаришів позбавляють громадянства?
Чому безбарвні функціонери та просто моральні потвори нескінченно полощуть моє чесне ім’я у дешевих розмовах у владних кабінетах.
Чому я втомився кричати всім без винятку київським начальникам, щоб вони прибрали з Дніпра бандитів та Коломойського, а вони вдають, що оглухли.

Щиро. Не розумію.
Напевно тому, що я зроблений з іншого тіста.
Звик Батьківщині служити, а не начальству.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: