Експосадовці КО “Київзеленбуд” розтратили бюджетні кошти під час капітального ремонту скверу

У Києві повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника одного з управлінь комунального об’єднання “Київзеленбуд” за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). А також колишньому начальнику відділу інженерного супроводження та технічного нагляду КО “Київзеленбуд” за фактом пособництва у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє 49000 з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Встановлено, що між КО “Київзеленбуд” та приватним підприємством у 2023 році був укладений договір підряду на виконання капітального ремонту скверу на вулиці Симиренка між будинками №5-В та №7-А у Святошинському районі. У сквері є спортивний майданчик, на якому мали облаштувати спеціальне покриття. Втім не зробили цього.

У подальшому, на той час заступник начальника управління з капітальних вкладень, достовірно знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписав акти виконаних робіт.

У свою чергу начальник відділу інженерного супроводження засвідчив достовірність та повноту виконаних робіт. На підставі цього на рахунки приватної фірми були перераховані бюджетні кошти за невиконані роботи.

Проведена експертиза підтвердила завдання збитків столичній громаді на суму понад 1 млн 300 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві судитимуть чиновників комунального підприємства, які фіктивно працевлаштовували осіб та розтратили 1,2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: