Ексклюзив: коментар родини дівчини, яку викрали терористи ХАМАСу

Бойові дії в секторі Газа тривають. Ізраїль вже майже тиждень продовжує протистояти бойовикам ХАМАСу. В цей час уряд Ізраїлю підтвердив, що в секторі Газа наразі утримують понад 100 заручників, проте, заперечив повідомлення про переговори щодо їхнього повернення. Журналістам Дніпро ТВ вдалося вийти на зв’язок з родиною дівчини, яку взяли в полон в Ізраїлі.

На відео кадри з дівчиною, яка потрапила в полон до бойовиків ХАМАСу. Нашим журналістам вдалось вийти на зв’язок з її батьками. Вони розповіли, що зараз намагаються знайти бодай якусь інформацію про свою 19-річну доньку Карину.

Ірина Арієв: «У суботу о 6:30 ранку вона зателефонувала моєму чоловікові і почала говорити, що є обстріл і вони чують, як стріляють, як падають гранати. Вона плакала і стала з нами прощатися».

Батьки зниклої дівчини одразу звернулися до поліції, аби якнайшвидше знайти доньку та подруг, які були разом з нею.

Оксана Шполинська: «Виїхало кілька машин, які по дорозі були розстріляні, і потім почався довгий-довгий час очікування. Дитина не виходила на зв’язок, ми почали самотужки шукати хоч якусь інформацію».

У пошуках інформації в соцмережах мати Карини впізнала доньку на одному з відео. Дівчина перебувала у джипі з озброєними людьми.

Оксана Шполинська: «Жодної інформації не було ні від кого. Ми самотужки почали пробиватися на всі канали та шукати дитину, бо це було довго, було дуже довго, дитина не виходила на зв’язок. І лише більше ніж за добу нам офіційно повідомили про те, що Карину викрадено».

За словами батьків, наразі відомо про принаймні 150 цивільних ізраїльтян, яких викрали терористи. Однак, ця інформація неофіційна. Родичі інших захоплених цивільних зараз координуються, щоб розшукати їх у полоні ХАМАСу.
Бойові дії в Ізраїлі тривають. Спротив ХАМАСу не вщухає. Водночас влада Ізраїлю зазначає, що не постачатиме воду, електрику та паливо до сектору Газа, допоки бойовики не звільнять ізраїльських заручників.

«Гуманітарна допомога Газі? Жоден електричний вимикач не буде ввімкнено, жоден водяний гідрант не буде відкритий і жоден бензовоз не заїде, поки викрадені ізраїльтяни не повернуться додому».

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією в Ізраїлі та сподіваємось, що родичам захоплених цивільних вдасться розшукати свою рідню живими та неушкодженими.

За матеріалами DniproTV

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: