Двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів на Дніпропетровщині

Через ворожі обстріли на Дніпропетровщині постраждали двоє людей. Про це повідомляє 49000 з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

Протягом дня агресор атакував Нікопольщину артилерією та FPV-дронами. Поцілив по райцентру, Червоногригорівській, Марганецькій, Покровській, Мирівській та Першотравневській громадах.

Постраждали двоє людей – 66-річний чоловік та 68-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно.

Пошкоджені інфраструктура, соціальний та медичний заклади, гімназія, церква, підприємство. Побиті гуртожиток, 4 багатоквартирні і 3 приватні будинки, 2 господарські та надвірна споруди, гараж, авто.

По Грушівській громаді Криворізького району агресор влучив безпілотниками. Виникла пожежа. Понівечене пожежно-рятувальне авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2025, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: