
Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками. Двоє людей дістали поранень.Про це вранці 24 червня повідомляє Дніпропетровська ОВА, передає 49000.
На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.
