Дві фірми “розпиляли” майже мільярд на тендерах МВС

Дві фірми викрили на змові при участі у тендерах МВС на загалу суму майже мільярд гривень, повідомляє 49000 з посиланням на АМКУ.

Головним сервісним центром МВС у 2021 та 2022 роках проводились відкриті торги на закупівлю державних номерних знаків для транспортних засобів. Загальна очікувана вартість двох процедур закупівель складала 920 286 863 грн.

28 грудня 2023 року Антимонопольний комітет України встановив, що ТОВ «СВІТЛОФОР» і ТОВ «АВТОМОТОЗНАК» під час участі у таких торгах діяли не самостійно, а узгоджували свою поведінку з метою усунення конкуренції.

Виявлені факти у своїй сукупності свідчать про спільну та скоординовану поведінку компаній під час підготовки та участі в торгах, синхронність дій, пов’язаність через одних і тих же осіб та обмін інформацією.

За змову під час участі у торгах Комітет оштрафував ТОВ «СВІТЛОФОР» і ТОВ «АВТОМОТОЗНАК» на загальну суму 20 680 596 грн.

Крім того, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: