Два великі міста Дніпропетровської області повідомили про старт опалювального сезону

У Дніпропетровській області анонсували початок опалювального сезону у двох великих містах.

Вже завтра, 1 листопада, у Кам’янському почнуть підключати опалення об’єктам соціальної інфраструктури. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

«Теплопостачальні організації міста готові до запуску. В першу чергу тепло отримають медичні установи, школи, дитячі садочки та інші заклади бюджетної сфери. Нарахування споживачам будуть здійснюватися лише з моменту фактичної подачі теплоносія до кожного окремого будинку», – написав Білоусов.

Майже через тиждень, 6 листопада, тепло отримають мешканці Жовтих Вод. Про це повідомила Жовтоводська міська рада. Як пояснив директор Тепломережі Сергій Донченко, згідно з правилами технічної експлуатації, передумов для негайного старту опалювального сезону немає.

«Середньодобова температура – вище 8 градусів. Проте за прогнозами синоптиків із 12 листопада очікується зниження температури та навіть мінус уночі. Задля уникнення навантаження на електромережі, завчасного підключення до тепла всіх житлових будинків та об’єктів соціальної сфери погоджено розпочати опалювальний сезон орієнтовно із 6 листопада», – йдеться у повідомленні міської ради.

У разі погодних змін, дату буде переглянуто, але з урахуванням рівня споживання електроенергії жовтоводцями, додали у міськраді.

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: