«Дуже добре, що такі програми існують», — отримувачка компенсації на житло у Дніпрі

Чоловік Надії Туркової загинув від рук російських окупантів у 2015 році в селі Логвіново Донецької області. Вдова захисника отримала компенсацію на житло.

«Мій чоловік до останнього подиху захищав країну. Я залишилась одна з трьома дітьми. Важко було їх підіймати. Потім мені розповіли про таку програму. Я подалась, допомогли швидко оформити всі належні документи, відкрила рахунок у банку та прийшла сума. Ми купили квартиру. Дуже добре, що такі програми існують, бо це підтримка родин полеглих героїв», — ділиться пані Надія.

У Дніпрі продовжують надавати компенсацію для забезпечення житлом тих, хто захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їхніх сімей. Водночас компенсацію надають і внутрішньо переміщеним особам, які теж захищали країну.

«Такі виплати надаються з державного бюджету (відповідно до Постанов КМУ № 719 та № 280, – ред.). Для отримання необхідно звернутися до управління соціального захисту населення (за місцем проживання) – надати заяву, посвідчення, довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, рішення виконавчого комітету про взяття на квартирний облік та інші необхідні документи. Ще необхідно надати довідку про відсутність обвинувального вироку щодо злочину проти суверенітету України. Далі управління соцзахисту населення надає весь пакет документів до департаменту соцполітики для розгляду та ухвалення рішення на засіданні міської комісії», — уточнила начальниця управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики ДМР Ірина Давиденко.

Довідка. 
По постанові КМУ № 280 (учасники бойових дій та особи з інвалідністю 3 групи з числа ВПО) у Дніпрі видано 488 рішень на загальну суму більш ніж 1 млрд грн. Грошову компенсацію цьогоріч отримали 232 особи на суму майже 500 млн грн.

По постанові КМУ № 719 (особи з інвалідністю 1-2 груп та члени сімей загиблих) у Дніпрі видано 39 рішень на загальну суму майже 95 млн грн. Допомогу отримали цьогоріч 13 осіб на загальну суму 28,5 млн грн.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: