Дружина судді з Одеси придбала нерухомість у Флориді

Вища кваліфікаційна комісія суддів почала оцінювання діяльності голови Київського районного суду міста Одеси Сергія Чванкіна, зокрема незадекларовану нерухомість його дружини у Флориді. Про це повідомляє 49000.

Зокрема перевіряють, чи відповідає суддя займаній посаді. Наразі розглянули вже кілька питань щодо роботи Чванкіна.

Питання щодо незадекларованих статків родини судді поки відклали у розгляді через великий обсяг матеріалів, адже Чванкін надав 200 сторінок документів. Зазначимо, це не вперше Сергій Чванкін проходить кваліфікаційне оцінювання. П’ять років тому щодо нього вже здійснювали перевірку, проте не звільнили.

Журналісти з’ясували, що дружина судді Чванкіна відкрила у Штатах приватну компанію, на яку записала коштовну нерухомість, розташовану на Південному Сході Флориди на узбережжі океану. Як свідчать дані з американського реєстру юридичних осіб, 13 лютого 2023 року одеситка Неллі Голубєва зареєструвала у штаті Флорида компанію Ocean Project 828 LLC. Вже за місяць, 13 березня 2023-го, ця компанія придбала кондомініум за 310 тисяч доларів – понад 12 мільйонів гривень.

Звітуючи перед НАЗК і суспільством про свої статки, у березні 2024 року голова Київського районного суду у своїй декларації повідомив, що його дружина стала власницею американської компанії Ocean Project 828 LLC. А от про нерухомість, записану на цю компанію, Сергій Чванкін забув.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: