Дружина нардепа з Кривого Рогу заробляє мільйони на продажу секонд-хенду через OLX

Нардеп від “Слуги народу” Владлен Неклюдов зазначив у декларації, що його дружина має мільйоні доходи від власного бізнесу. Якого саме,  з’ясували журналісти  24 каналу, повідомляє 49000.

Майже 5 мільйонів гривень за перший рік війни вдалося заробити дружині нардепа Вікторії, займаючись підприємницькою діяльністю. За допомогою сервісу YouControl журналісти встановили, що Неклюдова Вікторія Володимирівна є власницею ФОПа, зареєстрованого за адресою: місто Київ, вулиця Почайнинська, 23. Основний вид дільності – роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через інтернет. На OLX. За номером телефона виявили, що Вікторія розпродає недешеві речі, які носила вона та її діти.

Журналісти вирішили прикинутись покупцем однієї з таких одеж та заодно запитати Неклюдової: чи має вона магазин, у якому продає новий одяг, чи вся її підприємницька діяльність обмежується секонд-хендом з речей власних дітей.

“Це всі речі мої. Те, що купувала собі та дітям за іншими цінами. Щось переросли, щось зовсім нове, щось вдягнули пару разів”, – відповіла бізнесвумен.

Вочевидь, під формулюванням “іншими цінами” малось на увазі те, що купувала Вікторія речі значно дорожче.

“Купувати дорого, продавати дешево – це точно не те “підприємництво”, на якому можна заробити багато”, – резюмували журналісти.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: