Домовились «послужити руському миру»: ОПЗЖ та «Слуги Народу» об’єднуються на місцевих виборах

У неділю, 11 жовтня, черговий «слуга народу» зробив чергове зізнання. Депутат від монобільшості Олександр Качура заявив, що після жовтневих місцевих виборів об’єднання пропрезидентської партії з «Опозиційною платформою — За життя» неминуче, адже виборці південного сходу України у більшості підтримують ОПЗЖ.

Щодо самої зелено-блакитної коаліції — жодних питань. У Верховній Раді поняття «монобільшість» вже використовують скоріш за звичкою. На місцевих виборах «Слуг Народу» чекає чергове розчарування у своїх умовних 73-х відсотках.  Партія, яка стрімко втрачає рейтинги, аби залишатися владою хоч в якомусь наближенні, має об’єднуватись. Інше питання — з ким. Зазвичай союзників шукають серед ідеологічно близьких партій. Якщо перефразувати, скажи мені, з ким ти об’єднуєшься, і я скажу,  що ти за партія. «Слуги» об’єднуються з проросійсько-медведчуківською ОПЗЖ. І про це цілком логічно заявляє пан Качура, чиє минуле пов’язане з «Українським вибором» Медведчука. Які ще тут можуть бути питання?

Лише єдине. До самого Качури. Чому він у своїх нещодавніх одкровеннях використав майбутній час? Адже у Верховній Раді ми вже давно спостерігаємо неоголошену коаліцію «Слуг Народу» та ОПЗЖ. Чи це така собі офіційна пропозиція «руки та серця» місцевим осередкам «Опоблоку»?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на наши странички в социальных сетях Instagram Facebook Telegram Google News

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!logo-bottom
© 2020, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: