Дніпровська міська рада інформує: як працюють комунальні служби міста

Станом на 10:00 приватною енергетичною компанією ДТЕК знеструмлено підвищувальну насосну станцію (ПНС) по просп. Пилипа Орлика, 11Б, через що знижено тиск на верхніх поверхах по просп. Богдана Хмельницького, 2, 2а, 4 та просп. Пилипа Орлика, 15, 15а, 17, 17а.

Водопостачання буде відновлено після подачі електроенергії.

Всі інші об’єкти КП «Дніпроводоканал» працюють у штатному режимі. Аварійні ситуації на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях відсутні.

Комунальне господарство Дніпра працює стабільно і забезпечує об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади та містян всіма комунальними послугами.

На сьогодні КП «Теплоенерго»  забезпечує теплом лише деякі медичні установи, у тому числі пологові будинки.  Аварійні ситуації відсутні.

Станом на 10:00 бригади КП «Дніпроводоканал» працюють за заявками містян на очищенні засмічень на мережах водовідведення, а також пошкодженнях мереж водопостачання, де роботи проводяться без відключення водопостачання.

Всі комунальні підприємств міста у разі необхідності готові оперативно приступити до ліквідації аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48.

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: