Дніпровська міська рада інформує: як проходять аварійні роботи на комунальних мережах

З сьогоднішнього дня НЕК Укренерго розпочинає вимірювання фактичного споживання електрики у кожній області.

Протягом двох найближчих тижнів у кожному регіоні в один із днів не буде обмежень в живленні.

Таке дослідження дозволить визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми, враховуючи релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні та структурі споживання.

У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру режимний вимір на Дніпропетровщині відбудеться 16 лютого.

Це дозволить визначити, скільки саме зараз споживає наша область за умови нормальної роботи енергосистеми. Аби далі скоригувати обсяги лімітів та забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності.

В інші дні будемо жити за графіками. Однак в них можуть бути зміни. Які саме НЕК Укренерго повідомить додатково.

Щодо ситуації на сьогодні. Через суттєве зниження температури споживання електроенергії зростає. Дефіцит потужностей зберігається.

На цей час Дніпро не перевищує споживання виділених на сьогодні лімітів (вдень 1479 МВт/вночі 1418 МВт). Тож у місті діють графіки стабілізаційних відключень.

З ними можна познайомитись  на сайтах приватних енергетичних компаній  за цими посиланнями:
—  якщо ви абонент ДТЕК –  https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
—  якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Енергетики просять дніпрян помірно використовувати енергоємні прилади, вмикати їх по черзі. І закликають до  максимально ощадливого споживання живлення у морозну погоду.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і  знаходяться  на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на  ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на об’єктах  комунальної власності.

Міська влада Дніпра знову звертала увагу енергетиків, що теплопостачальні підприємства відносяться до об’єктів критичної інфраструктури.

Станом на 10:00 у місті працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго»,  КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

У роботі на цей час і всі підвищувальні насосні станції (ПНС).

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Попри морозну погоду аварійні бригади КП «Дніпроводоканал»  працюють за заявками містян щодо ліквідації  засмічень на мережах водовідведення та за зверненнями про пошкодження мереж водопостачання.

Зокрема, працюють на водопроводі по вул. Фесенка, 37. Там напередодні ввечері було виявлено пошкодження. Водопостачання припинено на двох вулицях:
— вул. Фесенка;
— пров. Ранковий.

Аварійно — відновлювальні роботи продовжуються по вул. Кисневій, 4.
Припинено водопостачання за адресами:
— просп. Слобожанський, буд. 98, 100;
— вул. Магдалинівська, буд. 1-8;
— вул. Запасна, буд. 1-12;
— вул. Сагайдачного, буд. 1-7;
— вул. Киснева, буд. 2, 4, 6, 8.

Знову виявлено пошкодження водопроводу у приватному секторі АНД району по вул. Сормовська, 23. Тимчасово припинено водопостачання по вул. Сормовська,7-22. Подачу води буде відновлено протягом дня.

Працюють аварійні бригади і на пошкодження водопроводу по вул. Ясельна,13, припинено водопостачання по вул. Ясельна,7-22.

Також комунальники сьогодні продовжують роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті  проводиться заміна понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Сьогодні будуть продовжені роботи з прокладання сучасних поліетиленових труб, діаметром 75 мм, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб .

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити стабільну подачу води.

Про ремонтні роботи на тепломережах.  Сьогодні бригада КП «Жилсервіс Дніпро» працює на пориві трубопроводу по пр. О. Поля,121. Жителі цього будинку тимчасово без тепла. Роботи планують завершити протягом дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: