«Дніпрогаз» відібрав у дитячого спортивного клубу «Спарта» приміщення

Широко відомий дніпровський спортивний клуб «Спарта» виселяють з приміщення. Про це у своїх соцмережах повідомив засновник клубу, депутат міської ради Дніпра Данило Миро та нардеп Максим Бужанський.

Як пише Миро, «Спарта» — це не про бізнес, заробіток чи доходи. Це про дітей і майбутнє України. До того ж, оренду приміщення протягом 10 років він сплачував за власні кошти.

На початку повномасштабного вторгнення деякий час тренування в «Спарті» не проводились. Саме тоді Володимир Сивак ( Голова Правління «Дніпрогазу» — ред.) запропонував Данилу розірвати договір на оренду. Умовою було те, що її можна буде поновити у будь-який момент.

Але все пішло не за планом. Миро повідомив, що на даний момент приміщення в оренду їм надавати не хочуть. За час, поки клуб був розташований у даному місці, жодного разу орендна платня не затримувалась, тож мотивів такої поведінки представників компанії Миро зрозуміти не може.

Журналісти запросили офіційний коментар з приводу цієї ситуації  у представників «Дніпрогазу», але на даний час відповіді не отримали.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: