Дніпро визнано лідером серед українських міст за рівнем прозорості

Появились фейковые листовки от городского совета. Новости Днепра

Дніпровська міська рада послідовно демонструє високий рівень відкритості та прозорості у своїй діяльності. Це підтверджує дослідження руху “Чесно”, згідно з яким Дніпро визнано лідером за рівнем прозорості серед усіх міст України за 2023 рік.

Вже втретє команда “Чесно” проводить моніторинг відкритості місцевих рад. Цього року оцінювання ґрунтувалося на 11 маркерних питаннях, що стосуються публічності та доступності інформації про діяльність міської ради. Серед них:

  • Наявність анонсів про проведення сесій та засідань комісій
  • Публікація порядків денних
  • Оприлюднення проектів рішень, протоколів та відеозаписів засідань

За результатами дослідження Дніпровська міська рада отримала найвищий бал за методологією “Чесно”. Це свідчить про те, що міська влада Дніпра максимально відкрита для своїх громадян та надає їм доступ до всієї необхідної інформації.

Як зазначають у дослідженні, цьогоріч жодна рада не посилалась на право не надавати відповідь до завершення воєнного стану, тому тенденція минулих хвиль дослідження “приходьте після війни” більше не актуальна.

Крім того, Дніпровська, Рівненська та Тернопільська міськради протягом хвиль моніторингу підтримують максимальний рівень відкритості. Ще низка рад, серед яких Львівська, Чернівецька, Луцька та Житомирська ради, які мали 10 або 10,5 балів, покращили свій бал до максимального.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: