Дніпро відзначає День українського добровольця

У Дніпрі в День українського добровольця вшанували пам’ять полеглих захисників країни. Із 2014 року саме Дніпро став батьківщиною добровольчого руху. Тут формувалися перші добровольчі підрозділи, які одразу йшли на фронт — протистояти російській навалі та сепаратизму. На цьому наголосив мер Борис Філатов: «Хочеться сказати слова подяки всім тим людям, які за покликом власного серця пішли до лав добровольчих підрозділів, батальйонів. Які залишали свої родини та домівки. Які боронять країну. Ми завжди будемо пам’ятати та шанувати кожного і кожну з них».

Зі свого боку голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак підкреслив, що незламність українського народу в боротьбі за майбутнє країни неодмінно веде до Перемоги: «Вони кинули звичне життя, щоб вигнати агресора. Вічна пам’ять захисникам та захисницям, які вже ніколи не повернуться додому… Безмежна вдячність тим, хто нині боронить країну. Ви – наша гордість».

Водночас голова облради Микола Лукашук додав: «Схиляємо голови у пошані. Ми в неоціненному боргу перед кожним захисником та кожною захисницею. Вічна шана усім героям».

Дніпрянин Андрій Шульга ще дев’ять років тому пішов захищати країну добровольцем, покинувши цивільну професію інженера. Каже: за ці роки вже повністю переналаштувався — і морально, і фізично. Нині він — підполковник регіонального управління сил ТрО «Схід», і своє майбутнє чоловік і далі бачить у служінні Збройним силам і народу України.

«Із 2014 року ви бачите, як все змінилося. Зараз армія — це не професія, це життя. В армії свої порядки та статути. Це честь, доблесть і відвага».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: